תכנון ועיצוב פנים לגיל הזהב

ליווי אישי במעבר לדיור מוגן

ותכנון התאמות למגורים קיימים

כיום, אנשים בגיל השלישי לא מרגישים זקנים. במובנים רבים הם צודקים. התנאים החברתיים שקיימים כיום ואיכות החיים יוצרת קהל רחב של אנשים שיש להם פער עמוק בין תחושת הרעננות והפאסון לבין העובדה שהם רשמית נכנסים לקטגורית הזקנים שצריכים לחשוב על שינויים במרחב הביתי. מחשבה שלעיתי...

בתחילת חודש נובמבר הקרוב יכנס לתוקף חוק שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, התשע״ח 1998, ויחייב את כל בעלי העסקים הפרטיים והעיריות להנגיש את המרחב שבאחריותם ועל פי החוק ותקנותיו.

כחלק מכניסת החוק לתוקף (מעבר לשינויים הפיזיים במרחב), נדרשים כל המעסיקים הפרטיים והציבוריים ש...

האם יש מקום לעיצוב פנים המכוןן לאנשים בגילאים מעל 65 ומעלה? 

האם גיל 65 הוא כבר גיל הזהב?

התשובה הרשמית נקבעת על ידי המנגנונים החברתיים. בגיל 65 מקבלים תעודת פנסיונר ומצטרפים לקהילת ״האזרחים הותיקים״ אבל כולנו יודעים שבצד העלייה בתוחלת החיים ושיפור איכות החיים, אנשי...

מבוגרים רבים זוכרים עדיין את כף שמן הדגים מלאה בנוזל צהבהב שנצרבה כזיכרון קשה ולא נעים עד כדי גועל. היום במקום כף שמן לא טעימה ילדים מקבלים סוכריות דובונים. הילדים קופצים בשמחה לקראת אמא בבוקר ומתחננים לדובון, סוכריית ג׳לי קטנה המרכזת בתוכה ויטמינים, ברזל, שמן אומגה וכ...

October 1, 2016

עיצוב הבית לגיל הזהב- טיפים והכוונה לעיצוב והתאמת החלל הביתי

שינויים קטנים יכולים ליצור הבדל גדול

כחלק מעבודתי ליצירת שינוי תפיסתי בחווית המגורים של אנשים בגיל הזהב אני עורכת הרצאות בנושא במרכזי יום לגמלאים או בלדיירים בדיורים מוגנים.

בהרצאות אני נותנת מושג על הדברים שאפש...

Please reload

״להרגיש שוב בבית״ מספק שירותי תיכנון, עיצוב פנים ו״הום סטיילינג״ לגיל הזהב ול״צעירים״ שחושבים רחוק.

השירות נועד לעזור במעברים ולתת עזרה פרקטית בתהליך הפרידה מהבית הקודם במקביל ליצירת עיצוב חכם, יפה ונוח ששומר על תחושת השייכות שלכם לביתכם. 

שמי אור עוזרד, אני עוסקת שנים רבות בעיצוב חלל והמרחב הביתי.

אני מציעה תוכנית משולבת של עיצוב וליווי אישי המתחילה בפגישת היכרות בביתכם ללא התחייבות וממשיכה בגיבוש לוחות זמנים, בניית תקציב מפורט למעבר, תוכניות אדריכליות בהתאם לצרכיכם וליווי מול ספקים ובעלי מקצוע. 

מאמרים

January 26, 2018

October 1, 2016

Please reload

ארכיון
Please reload

אור עוזרד עיצוב פנים לגיל הזהב

אור עוזרד עיצוב פנים לגיל הזהב

  • Facebook Basic Square
Search By Tags
Please reload

  • Facebook - Black Circle

אור עוזרד, להרגיש שוב בבית - עיצוב פנים לגיל הזהב, הום סטיילינג, נגישות, תכנון, ליווי אישי, מעברי דירה, דיור מוגן, התאמת בית, הגיל השלישי, הגיל הרביעי.